strona główna

Regulamin

Serwis internetowy Obczajamy.pl stworzony został dla osób, które mają dosyć głupoty i idiotyzmów które nas otaczają w życiu codziennym, w mediach i w Internecie.

Serwis nie ma zamiaru nikogo obrażać, ani naruszać czyichś dóbr.

Aby dodać materiały użytkownik musi się zarejestrować w serwisie.

Rejestracja i korzystanie z serwisu jest darmowe.

Użytkownik dodając materiały do serwisu bierze za nie pełną odpowiedzialność.

Użytkownik dodający materiały zgadza się z tym, iż w przypadku kiedy doda nie swoje materiały, a ich prawowity właściciel po udowodnieniu, że są one jego własnością i zostały umieszczone przez użytkownika bez jego zgody, ma prawo rościć od użytkownika odszkodowanie na drodze prawnej.

Zamieszczane materiały powinny być opatrzone opisami bez użycia wulgaryzmów i słów ogólnie uznawanych za obraźliwe.

Surowo zabronione jest dodawanie zdjęć pornograficznych, zdjęć nawołujących do przemocy, zdjęć roznegliżowanych dzieci , zdjęć rasistowskich, reklam, zdjęć mających na celu obrażanie osób na nich się znajdujących. Za dodanie wyżej wymienionych zdjęć użytkownik otrzyma blokadę konta bez ostrzeżenia.

Zarejestrowany użytkownik może dodawać dowolną ilość materiałów.

Dodany materiał zostaje przesłany do weryfikacji, po pozytywnej weryfikacji zostaje opublikowany w serwisie.

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany regulaminu, może on w każdej chwili zostać zmieniony lub poprawiony w celu dostosowania do aktualnych warunków prawnych i technicznych o czym zarejestrowani użytkownicy zostaną poinformowani e-mailem.

Za wszelkie materiały zamieszczane w naszym serwisie odpowiada tylko i wyłącznie właściciel profilu. Serwis obczajamy.pl nie będzie rozstrzygał kto jest właścicielem materiałów, ponieważ nie ma do tego uprawnień ani środków. Od takich działań jest sąd i tam należy kierować oskarżenia dotyczące kradzieży zdjęć, filmów czy innych materiałów. W przypadku znalezienia na stronie zdjęcia stanowiącego naruszenie prawa można wysłać informacje o naruszeniu. Jeżeli znajdziesz swoją własność w serwisie, skontaktuj się z nami.

Jeżeli domagasz się usunięcia zdjęcia należy przesłać nam oryginał. Tylko zgłoszenia zawierające takie załączniki będą uznane za. W przypadku uznania wiarygodności zgłoszenia dostęp to takiego materiału zostanie zablokowany.

Obowiązkiem każdego użytkownika jest znajomość aktualnego regulaminu.

Zakładając swoje konto w naszym serwisie potwierdzasz, że w pełni świadomie zgadzasz się ze wszystkimi zapisami tego Regulaminu.